Pasirinkite kalbą / Wybierz wersję / Choose language
LT PL ENG
www.ltnamai.sejny.pl
znaczek Władze Fundacji

Najwyższą władzę sprawuje Rada Nadzorcza Fundacji, w skład, której wchodzą delegowane osoby z litewskich organizacji działających w Polsce, Ministerstwa Oświaty i Nauki republiki Litewskiej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RL, Ministerstwa Kultury RL. Obecnie Rada składa się z 13 członków. Przewodniczy jej Jolanta Januszanis, była Przewodnicząca Stowarzyszenia Litewskiej Młodzieży w Polsce, obecnie zastępca dyrektora Szkoły Podtawowej i Gimnazjum z Polskim i Litewskim Językiem Naucznia im. Dariusa i Girenasa w Puńsku, pedagog.

Rada Nadzorcza Fundacji wyznacza najważniejsze kierunki działania oraz nadzoruje działania Zarządu. Zarząd kieruje działaniami Fundacji i ją reprezentuje. Jej przewodniczącą jest Danuta Wałukanis, sejneńszczanka, pedagog w Zespole Szkół z Litewskim Językiem Nauczania "Žiburys" w Sejnach, z którą współpracuje jeszcze 5 osób.

Komisja Rewizyjna Fundacji jest organem kontrolującym Radę Nadzorczą. Jej przewodniczącym jest Antoni Keller, sejneńszczanin. Zadaniem Komisji jest kontrola i ocena działalności Fundacji.

KONTAKTAI
ZapiszZapiszZapiszZapisz

Vysk. Antano Baranausko fondas "Lietuvių namai" Seinuose

Wileńska g. 9
16-500 Seinai

tel./fax.: +(48 87) 51 62 908

El. Paštas:
dir@ltnamai.sejny.pl
admin@ltnamai.sejny.pl
kultura@ltnamai.sejny.pl
nakvyne@ltnamai.sejny.pl


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Copyright © 2011 ltnamai.sejny.pl | Tworzenie stron www
Visos teisės saugomos. Vysk. Antano Baranausko fondas "Lietuvių namai" Seinuose. Rėmėjas: Lenkijos Respublikos vidaus reikalų ir administracijos ministerija